(آرشیو ماه مهر 1395)

17
کارگاه آموزشی آسیب های اجتماعی ویژه مداحان درمیان
چکیده: کارگاه آموزشی آسیب های اجتماعی ویژه مسئولین و مداحان شهرستان درمیان با همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان کارگاه آموزشی آسیب های اجتماعی ویژه مسئولین و مداحان شهرستان درمیان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اد اره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، در کارگاه آموزشی آسیب های اجتماعی ویژه مسئولین و مداحان شهرستان درمیان  که با همت ادار... ادامه »
11
آسیب های اجتماعی در حاشیه شهرها بیداد می کند
چکیده: وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه آسیب های اجتماعی در حاشیه شهرها و سکونتگاه های غیررسمی بیداد می کند، گفت: دستگاه های مسئول باید با رعایت عدم همپوشانی، اقدامات موثری در این مناطق انجام دهند. محمود گودرزی در جلسه ستاد ملی ساماندهی امور جوانان با اشاره به ارائه گزارش نماینده وزارت راه در خصوص سکونتگاه های غیررسمی با تأکید بر مشهد و سبزوار افزود: در ... ادامه »
06
طرح کاداستر برای پیشگیری از ایجاد نقاط حاشیه نشینی جدید ضروری است
چکیده: حجت الاسلام یدالله وحدانی نیا امروز (6 مهر) دومین جلسه کارگروه پیش بینی و پیشگیری از گسترش بافت های ناکارآمد ستاد استانی بازآفرینی شهری خراسان جنوبی، اظهار کرد: برای ایجاد محیط امن و برقراری عدالت اجتماعی که دغدغه رهبری و مسئولان است باید فرصت‌های برابر برای همه شهروندان جامعه فراهم شود.   وی افزود: در خراسان جنوبی و خصوصا شهر بیرجند مو... ادامه »
01
امروزی ها بی غیرت شده اند؟
چکیده: شاید این سوال برای شما، حداقل برای یک بار هم که شده، پیش آمده باشد که چرا در سالهای اخیر، مقوله ای به نام غیرت جامعه ما تعاریف گذشته خود را ندارد و بسیاری از رفتارهایی که در دهه های اخیر با غیرتی بودن تلقی می شد، دیگر یا وجود خارجی ندار، یا اینکه تا اندازه ای کمرنگ شده اند که به آسانی قابل ملاحظه نیستند! این روزها پای صحبت مردم که بنشینی، تل... ادامه »
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.