(آرشیو ماه شهریور 1395)

30
کنترل آمار طلاق و حاشیه نشینی
چکیده: کنترل آمار طلاق و حاشیه نشینی با مشارکت سازمان های مردم بهمن مشکینی با بیان اینکه باید علاوه بر توجه به میزان کیفیت سازمان های مردم نهاد، به کمیت آنها نیز توجه شود، افزود: افزایش تعداد تشکل ها یکی از عوامل رشد یک جامعه به شمار می رود. مشاور وزیر کشور ادامه داد: سرمایه های اجتماعی از مهم ترین ارکان حکومت محسوب می شود. وی اظهار کرد: سازمان ها... ادامه »
30
کارگاه آموزشی آسیب شناسی اعتیاد با حضور علمای تشیع و تسنن در درمیان
چکیده: کارگاه آموزشی آسیب شناسی اعتیاد با حضور علمای تشیع و تسنن درمرکز شهرستان درمیان کارگاه آموزشی آسیب شناسی اعتیاد با حضور علمای تشیع و تسنن درمرکز شهرستان درمیان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، کارگاه آموزشی آسیب شناسی اعتیاد با حضور اعضای شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان و حضور علمای تشیع و تسنن د... ادامه »
25
ایران؛ بهشت قاچاقچیان!
چکیده: اخیرا موضوع امحای کالاهای قاچاق که در میان آنها تعدادی اتومبیل لوکس هم وجود دارد خبرساز شد. سخن از امحای اتومبیل های لوکس که میلیاردها تومان ارزش دارند برای افکار عمومی تکان دهنده بود؛ چون با عقل سلیم ناسازگار به نظر می آمد. البته بعدتر اعلام شد که این اتومبیل ها امحا نخواهند شد و مسوولان ذی ربط در حال بررسی امکان صادرات آنها هستند. در هر صورت ب... ادامه »
25
بیوتروریسم با قاچاق
چکیده:  گرچه قاچاق و واردات بی رویه سال هاست بقای تولید داخلی و تجارت قانونمند کشور را با چالش مواجه کرده  است اما این روزها مبارزه با این پدیده شوم از منظر قدرتی که برای تهدید سلامتی جامعه دارد، بیشتر موردتوجه قرار گرفته و از آن در قالب تهدید بیولوژیک یاد می شود.  در این زمینه قاسم خورشیدی، سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره ... ادامه »
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.