(آرشیو ماه مرداد 1392)

31
انگشتر طلا برای زنان حرام است!!
چکیده: آلبانی، پیشوای حدیث وهابیت، انگشتر و دستبند طلا را برای زنان حرام می داند! در حالی که رسول خدا(ص) آن را حلال دانسته است. ۳۹ – تحریم خاتم الذهب ونحوه على النساء : واعلم أن النساء یشترکن مع الرجال فی تحریم خاتم الذهب علیهن ومثله السوار والطوق من الذهب ترجمه: حرام بودن انگشتر طلا و امثال آن بر زنان: و بدان که زن ها نیز به همراه مرد... ادامه »
31
استمناء با اخراج منی روزه را باطل نمی کند
چکیده: ابن قدامة مقدسی،عالم،فقیه و امام اهل سنت،در کتاب المغنی ج۴ ص۳۶۳ میگوید : وَلَوْ اسْتَمْنَى بِیَدِهِ فَقَدْ فَعَلَ مُحَرَّمًا , وَلا یَفْسُدُ صَوْمُهُ بِهِ إلا أَنْ یُنْزِلَ , فَإِنْ أَنْزَلَ فَسَدَ صَوْمُه ترجمه : اگر کسی با دستش استمناء کند فعل حرامی انجام داده وتا زمانی که انزال منی نشده است روزه باطل نمی شود اما اگر منی خارج شد روزه اش باطل میش... ادامه »
31
وهابیت و اقتدا به امام جماعت نابالغ
چکیده: اخیرا گروهی از سلفی های تندرو در عربستان در پی فتواهای مضحک و بچه گانه مفتی هایشان اقداماتی را انجام می دهند که بسیار ننگین و شرم اور است اما چندی است که یکی از این گروه ها یک امام جماعت نابالغ را برای خواندن نماز انتخاب کرده اند که در نوع خود بسیار جالب است. آنها اعتقاد دارند که پسر بچه نابالغ هنوز گناهی مرتکب نشده است و می توان پشت سر او نماز اق... ادامه »
31
سازمان «دلباختگان صهیون» و نقش کلنل کیش
چکیده: کیش در عربی همان «قیس» است. این نام به نحوی در تورات آمده است و شاؤل که نخستین پادشاه ندهین شده ی اسرائیل است، نام پدرش قیس بود. کلنل کیش، یهودیی انگلیسی و پدرش وابسته به سازمان «دلباختگان صهیون» دلباختگان صهیون ” یا ” دوستداران صهیون ” یک سازمان علنی – مخفی وحشتناک است که درنیمه دوم سده گذشته در روس... ادامه »
31
کابالیسم در تمدن بین النهرین
چکیده: اولین دهکده که در روی زمین پیدا شد «بکّه» نامیده شد که امروز شهر مکه نامیده می شود[۱]. اما اولین تمدن معتنابه، در بین النهرین (عراق) پدید شده است. می توان گفت از پهلوی غربی رشته کوه زاگرس تا دره های مدیترانه، اقوامی نه چندان بزرگ با فاصله ای از همدیگر می زیسته اند؛ اینان همگی در اصل از بکّه به آن سرزمین ها آمده بودند[۲] و به طور روز اف... ادامه »
31
 نوشیدن ادرار مجاهدین برای پاک شدن گناهان!
چکیده: بسیاری از این فتوا انتقاد کرده اند اما این فتوا بدون مشکل است و از نوعی عقیده ی ایمانی سرچشمه می گیرد و من این فتوا را تایید می کنم. «شیخ صالح المغامسی» چهره سرشناس وهابیت و امام و خطیب مسجد قباء در مدینه منوره، فتوای موسوم به  «نوشیدن ادرارمجاهدین» در فرقه ضاله وهابیت را برای  ارتش آزاد سوریه و جبهه النصره  ج... ادامه »
31
تمام اهل سنت،طبق عقیده ی وهابی ها،مشرک هستند
چکیده: ۱- ابن تیمیه در مورد تقلید از مذاهب اربعه می گوید: فَمَنْ قَالَ : أَنَا شَافِعِیُّ الشَّرْعِ أَشْعَرِیُّ الِاعْتِقَادِ قُلْنَا لَهُ : هَذَا مِنْ الْأَضْدَادِ لَا بَلْ مِنْ الِارْتِدَادِ. هرکس بگوید:من در فقه،شافعی هستم و از نظر کلامی،اشعری هستم،اینها ممکن نیست و ضد هم هستند ،بلکه هرکس چنین اعتقادی داشته باشد،مرتد هست!! مجموعه الفتاوی... ادامه »
31
مضحک‌ترین فتواهای دنیا را بخوانید
چکیده: یک مفتی سعودی وهابی برای تبلیغ فرقه وهابیت صفحه‌ای اجتماعی را راه‌اندازی کرده و در آن پیام‌هایی را به زبان فارسی منتشر می‌کند. تبلیغات دین خود ساخته وهابیت در سراسر جهان در حال گسترش می‌باشد و این موضوع دلایل مختلف دارد و سرمایه گذاری هنگفت مسئولین سعودی از جمله این دلایل است و در این راه صهیونیست‌ها و آمریکاییان نیز ... ادامه »
31
ماجرای تکان دهنده شیعه شدن سلمان وهابی
چکیده: در آن دانشگاه مناظره هایی با یک دوست شیعه به اسم مهدی رضایی داشتم. در آن مناظره ها من به ایشان گفتم یا باید من شیعه بشوم و یا تو وهابی بشوی. سلمان حدادی، متولد سال ۱۳۶۱ در شهرستان سنندج است. او از پدری سنی و مادری شیعه به دنیا آمد. سلمان بعد از اتمام دبیرستان، ۳ سال دوره ی تكمیلی حوزه را در زاهدان و مسجد مكی گذراند و پس از مولوی شدن، ۴ ماه هم به... ادامه »
31
شرکت گسترده اعضاي خانه قرآن باقرالعلوم(ع) بشرويه در مسابقه قرآني 1447
چکیده: بيش از 100 نفر از اعضاي خانه قرآن شهري باقرالعلوم(ع)، وابسته به اداره تبليغات اسلامي شهرستان بشرويه در مسابقه کتبي قرآني 1447 شرکت کردند. به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از خاکشور رابط خبري شهرستان بشرويه، جواد قاسميان مدير خانه قرآن شهري حضرت باقرالعلوم(ع) بشرويه در تشريح اين خبر گفت: اين طرح به مناسبت 1447مين سا... ادامه »
31
پايگاههاي اوقات فراغت روستاي بسطاق سرايان به روايت تصوير
چکیده: با نزديک شدن روزهاي پاياني کلاسهاي قرآن پايگاه اوقات فراغت روستاي بسطاق، مسئول اداره تبليغات اسلامي شهرستان سرايان از اين کلاس ها بازديد کرد. به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از حسين سالاري رابط خبري سرايان، حجت الاسلام طاهري روحاني مستقر روستاي بسطاق از پايان يافتن کلاس هاي اوقات فراغت تابستان در اين پايگاه خبر ... ادامه »
31
خانه قرآن روستاي بيچند آغاز به کار کرد
چکیده: با همکاري اداره تبليغات اسلامي شهرستان نهبندان، خانه قرآن روستاي بيچند به عنوان چهاردهمين خانه قرآن اين شهرستان، فعاليت خود را آغاز کرد. به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام ابوالقاسم لطفي سرپرست ادراه تبليغات اسلامي شهرستان نهبندان گفت: خانه قرآن روستاي بيچند به عنوان چهاردهمين خانه قرآن نهبندان و سيزدهمين خانه ق... ادامه »
31
نماز جماعت در 550 مسجد خراسان جنوبي اقامه مي شود
چکیده: مسئول امور مساجد اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي از وجود دو هزار و ۱۵۰ مسجد در استان خبر داد و گفت: تنها ۵۵۰ امام جماعت در سطح استان داريم. به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام ابوالفضل صادقي خواه اظهار داشت: از 2 هزار و 150 مسجد سطح استان، حدود 100 مسجد به دليل مخروبه بودن قابليت برگزاري نماز جماعت را ندارند... ادامه »
31
برگزاري کلاس روخواني قرآن در روستاي سادات سيوجان
چکیده: به همت کانون فرهنگي تبليغي آل الله مسجد جامع سادات سيوجان وابسته به اداره تبليغات اسلامي شهرستان خوسف، کلاس روخواني قرآن کريم در اين روستا برگزار شد. به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، سيد عليرضا موسوي نژاد مسئول کانون فرهنگي تبليغي آل الله مسجد جامع سيوجان وابسته به اداره تبليغات اسلامي خوسف از برگزاري کلاس روخواني قرآن در... ادامه »
31
روستاهاي شهرستان فردوس داراي شناسنامه تبليغي مي شوند
چکیده: رييس اداره تبليغات اسلامي فردوس گفت: روستاهاي شهرستان فردوس طي برگزاري چند مرحله دهگردشي با حضور نمايندگان اداره تبليغات اسلامي و نهاد امامت جمعه شهرستان، شناسنامه تبليغي مي گيرند. به گزارش روابط عمومي ادارخ تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام محمد مرادي، مسئول اداره تبليغات اسلامي فردوس در بيان اهداف اين طرح اظهار داشت: در وهله اول شناسايي ظ... ادامه »
31
برگزاري جلسه شوراي هيئات مذهبي در نهبندان
چکیده: جلسه شوراي هيئات مذهبي شهرستان نهبندان با حضور مسئول اداره تبليغات اسلامي و اعضاي اين شورا برگزار شد. به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام ابوالقاسم لطفي سرپرست اداره تبليغات اسلامي نهبندان در اين جلسه طي سخناني، اهميت برگزاري مناسبت ها را يادآور شد و گفت: وظيفه شوراي هيئات مذهبي نظارت بر حسن انجام فعاليتهاي هيئات... ادامه »
31
تجليل از قرآن آموزان روستاي بندان
چکیده: طي مراسمي از سوي اداره تبليغات اسلامي شهرستان نهبندان، دانش آموزان کلاس قرآن روستاي بندان تجليل شدند. به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام ابوالقاسم لطفي سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان نهبندان گفت: جوايز دانش آموزان کلاس قرآن روستاي بندان طي مراسمي در حضور اهالي اين روستا اهدا شد. وي افزود: اين دانش آموزان د... ادامه »
31
اگر شيعه علی فلسطين را تنها نمی گذارد، آيا اهل سنت هم این کار را خواهد کرد؟
چکیده: اگر بناست رقابتی ميان شيعيان علی (ع) با پيروان مذهب اهل سنت وجود داشته باشد بايد اين رقابت بر سر حمايت از قدس شريف و آزادی آن از چنگال صهيونيست ها باشد نه بالعكس. اگر قرار است تعصب مذهبی در ميان پيروان مذاهب وجود داشته باشد بايد اين تعصب ها مبتنی بر بصيرت و خودآگاهی و بر محور ارزش ها و نمادهای الهی و در جهت اعلای كلمة الله و اعتلای جايگاه اسلا... ادامه »
31
فتوای حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی درباره ختنه دختران
چکیده: متن استفتاء: در برخی نقاط جهان، عمل ختنه دختران مرسوم است. آیا این عمل وجه شرعی دارد؟ برخی جوامع پزشکی معتقدند در اثر این عمل به زن لطمه جسمی یا روحی وارد می شود و یا احتمال خطر برای آن متصور است، در این صورت حکم چیست؟ آیا اجبار زن به ختنه جایز است و ولی دختر می تواند او را وادار به این عمل کند؟ * بسمه تعالی درعصر وزمان ما ختنه زنان و دختران سفا... ادامه »
31
محاسبه نرخ سود بانکی بر اساس عقود اسلامی
چکیده: پس از پایان اولین جلسه هیات دولت یازدهم "علی طیب نیا" در جمع خبرنگاران درباره مهمترین برنامه های اقتصادی اش در این وزارتخانه اظهار داشت: تا پایان هفته جاری برنامه های خودم را در مباحث اقتصادی ارائه خواهم کرد. وی درباره نرخ سود بانکی هم گفت: سعی می کنیم که نرخ سود بانکی را بر اساس عقود اسلامی تنظیم کنیم. وزیر اقتصاد با بیان اینکه برنامه عملیاتی&zw... ادامه »
صفحه 1 از 20اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.