(آرشیو ماه تیر 1397)

30
سهم ۶۷ میلیارد تومانی خراسان جنوبی از تسهیلات اشتغال مناطق محروم
چکیده: عالیه خواجوی در جلسه مشترک کارگروه تخصصی اشتغال و کمیسیون هماهنگی بانک های خراسان جنوبی با اشاره به تفاهم نامه سه جانبه بیان کرد: سهم خراسان جنوبی از محل معاونت رئیس جمهوری در توسعه روستایی ۲۰ میلیارد تومان بوده است. وی با بیان اینکه از این میزان ۱۰ میلیارد تومان مربوط به شهرستان نهبندان و مابقی به سایر شهرستان ها اختصاص یافته است، افزود: در دی ما... ادامه »
30
۸۰۰میلیون تومان برای مبارزه با مواد مخدر در خراسان جنوبی هزینه شد
چکیده: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: ۸۰۰ میلیون تومان در حوزه مبارزه با مواد مخدر در استان طی سال گذشته هزینه شد. علی اسماعیلی در همایش صیانت و گفتمان سازی اجتماعی شدن امر مبارزه با مواد مخدر در استان بیان کرد: مافیا و گروه‌های مختلفی به دنبال این هستند که در کم‌ترین زمان به بالاترین سوددهی برسند. وی با اشاره به... ادامه »
30
تمثیلی انگلیسی از برپایی تمدن مسیحیت صهیونیستی
چکیده: نگاهی به فیلم سینمایی فرا ماشین EX MACHINA 1️⃣ فیلم فراماشین، در رده فیلم‌هایی است که تلاش دارد جامعه‌سازی آینده مد نظر صهیونیسم مسیحی را رقم بزند.  جامعه‌ای که در آن تفکر داروین در سیستم و مردم به‌عنوان جهان‌بینی پایه موضوعیت دارد. 2️⃣ حاکمیت با استناد به قدرت برتر بودن، زیردستان و ضعیفان را نابود می‌کند... ادامه »
30
رابطه اسلام و فقر در خاورمیانه
چکیده: جیمز ای رابینسون (استاد دانشگاه شیکاگو ) و دارون عجم اوقلو (استاد دانشگاه MIT) در کتاب «چرا ملت ها شکست میخورند؟» به بررسی علل توسعه و عقب ماندگی کشورها میپرداند.  در صفحه 94 ترجمه این کتاب (انتشارات روزنه) در مورد نظریه رابطه اسلام و فقر در خاورمیانه چنین آورده است:  ✍ «کشورهای این منطقه عمدتا مسلمان هستند و درمیا... ادامه »
30
کودکان کلیسایی؛ «کانون شادی»، ابزاری برای جذب!
چکیده: ✍️«کانون شادی» یا Sunday school که مدرسه «شبت» (sabat school) نیز نامیده می‌شود، بخشی از ساختار اجرایی کلیسایی مسیحیت است که به آموزش کودکان، نوجوانان و جوانان اختصاص دارد.  بسیاری از فرق مسیحی، این بخش را در کلیسای خود لحاظ کرده‌اند. نخستین‌بار این اصطلاح در سال 1780 میلادی (در انگلستان) توسط «ویل... ادامه »
30
تصویرِ ما از «تکنولوژیِ دینی، یا ساینسیسم دینی» چیست؟
چکیده: قطعی است که در ماهیت هیچ وسیله و ابزار و کالای صنعتی، دینی بودن و غیر دینی بودن تضمین نشده است، بلکه در آن هنگام که نیاز های اساسی آدمی، موجب میشود که دست به ابداع و ابتکار صنعتی بزند تا آن نیاز ها را بتواند از خود مرتفع نماید  (همانگونه که در قرآن اشاره شده است «واعدّوا ما استَطعْتُم من قوةٍ» و هر چه میتوانید قوای خود را برای... ادامه »
30
امام صادق(ع): لزوم تشکیل حکومت اسلامی در زمان غیبت
چکیده:
30
شفادهی؛ ادعای بزرگ معنویت های نوپدید
چکیده: ✍ یکی از مشترکات بسیاری از جنبش های نوپدید معنوی را باید ادعای آنها در شفادهی -فیزیکی و روحی-دانست. تا جایی که برخی اساسا بر محور این ادعا شکل گرفته و خود را به عنوان جریان های درمانگر معرفی می کنند.  جریان هایی چون پرانیک هیلینگ، عرفان حلقه،اکنکار،ساهاجایوگا و سردمداران روان شناسی مثبت (کاترین پاندر،لوییز هی،وین دایر و...) از آن جمله اند... ادامه »
30
مسیحیت عیسوی یا مسیحیت پولس یهودی؟!
چکیده: 1⃣ از چهره‌های اثرگذار جهان مسیحی، پولس است تا جایی که از سوی گروهی از پژوهشگران، مسیحیت کنونی مسیحیت پولسی نامیده شده است. با توجه به این مهم و با عنایت بدین نکته که وی در زمان حضرت عیسی (ع) اصلاً از زمره‌ی «ایمان داران» نبود حال جای سؤال است که: براستی او انجیل را از کدام حواری آموخته است؟ منشأ اعتقادات و آموزه‌های پولس... ادامه »
30
فعالیت ۳۰ مبلغ ویژه دهه کرامت، در نقاط مختلف شهرستان بشرویه
چکیده: رابط فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه از فعالیت 30 مبلغ ویژه دهه کرامت، در نقاط مختلف شهرستان بشرویه خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام مهدی نظری،رابط فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه از فعالیت ۳۰ مبلغ ویژه دهه کرامت، در نقاط مختلف شهرستان بشرویه خبر داد. حجت‌الاسل... ادامه »
30
عکس نوشت: فالون دافا
چکیده:
30
حاشیه شهر بیرجند محور فعالیت‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است
چکیده: مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: حاشیه شهر بیرجند محور فعالیت‌های پیشگیری از آسیب های اجتماعی تبلیغات اسلامی است. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام احمد رضایی در مراسم تودیع و معارفه رئیس تبلیغات اسلامی فردوس اظهار کرد: خدمت به مردم نوعی معامله با خداوند است و رمز جاودان ماندن ا... ادامه »
30
دیدار مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با امام جمعه فردوس
چکیده: دیدار مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با حجت‌الاسلام بابایی امام جمعه فردوس به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات خراسان جنوبی به نقل از رابط خبری فردوس،در حاشیه مراسم تکریم و معارفه رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فردوس مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با امام جمعه فردوس دیدار و گفتگو کردند. حجت‌الاسلام احمد رضایی مدیر... ادامه »
28
مراسم تکریم و معارفه رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فردوس
چکیده: مراسم تکریم و معارفه رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی فردوس با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات خراسان جنوبی، مراسم تکریم حجت‌الاسلام محمد قناعت و معارفه حجت‌الاسلام حسن آزاد به‌عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فردوس در سالن مجتمع شهید آوینی شهرستان فردوس برگزار ش... ادامه »
28
حضور رئیس تبلیغات اسلامی درمیان در دیدار ائمه جمعه و جماعات اهل سنت با امام جمعه شهرستان
چکیده: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان در دیدار ائمه جمعه و جماعات اهل سنت با امام جمعه شهرستان شرکت داشت. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام محمد هادی نودهی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان، در دیدار ائمه جمعه و جماعات اهل سنت با حجت‌الاسلام مصیب خزاعی امام جمعه شهرستان شرکت نمود. در ای... ادامه »
28
ادعاهای احمدالحسن البصری
چکیده: چکیده: در هر عصر و منطقه ای مدعیان دروغینی پیدا می شوند که در صدد هستند تا با ادعاهای واهی و سوءاستفاده از عقیده «مهدویّت» و احساسات دینی مردم، به امیال نفسانی خود دست یابند. احمد الحسن البصری از جمله کسانی است که تا کنون بیشترین ادعاهای مربوط به مهدویت را به نام خود رقم زده است که در این مقاله بدان اشاره می شود و در مقالات دیگر برخی از... ادامه »
28
۶۵ باب خانه عالم در خراسان جنوبی تأسیس و تجهیز شد
چکیده: مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: ۶۵ خانه عالم از سال ۹۱ تاکنون در استان تأسیس شده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام احمدرضایی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در کارگروه استانی ایجاد هماهنگی، پشتیبانی و نظارت بر برنامه‌های بسیج سازندگی بیان کرد: از سال ۹۱ تاکنون ۶۵ خانه عالم در سطح ... ادامه »
26
جریان سازی تبلیغاتی برای منصور هاشمی خراسانی
چکیده: وقتی که متوجه شدیم که فرد یا افرادی سعی دارند که شخصیتی مترسک مانند، به نام منصور هاشمی خراسانی را برجسته کنند و به وسیله ی بودجه های کلانی که معلوم نیست چه منشأئی دارند، به مردم بشناسانند، تصمیم گرفتیم که با احداث این وبلاگ در باب سخنان عوام فریبانه و متوهمانه ی منصور هاشمی خراسانی و کتاب بی بنیان و سطحیش یعنی " بازگشت به اسلام " روشنگری... ادامه »
26
۱۰۰۰ مداح و شاعر آیینی در خراسان جنوبی شناسایی شدند
چکیده: مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از شناسایی هزار مداح و شاعر آیینی در استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام احمدرضایی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: برای مداحان و شاعران آیینی برابر ضوابط کارت مداحی صادر می‌شود. وی با اشاره به راه‌اندازی سامانه طوبی بیان کرد: این ... ادامه »
26
راه اندازی ۶ پایگاه اوقات فراغت در شهرستان نهبندان
چکیده: حجت‌الاسلام حسینی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نهبندان از راه اندازی 6 پایگاه اوقات فراغت در شهرستان نهبندان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی،حجت‌الاسلام حسینی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نهبندان از راه اندازی ۶پایگاه اوقات فراغت در شهرستان نهبندان خبر داد. سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نهبندان افزود: ... ادامه »
صفحه 1 از 8اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  بعدي   آخرين   
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.