(آرشیو ماه تیر 1395)

28
پوشیده‌ برهنه‌ها
چکیده: حالا ما دعا می‌کنیم که خدایا این گروه از زنان و دختران جامعه‌ی ما را بپوشان! به تنشان لباسی بپوشان که واقعاً پوشاننده باشد نه آن که به عریانی‌شان بیفزاید.... در روایت عجیبی از پیامبر اکرم صلی‌الله‌علیه‌ و ‌آله‌ و‌سلم وارد شده است که دو  گروه از مردم وارد بهشت نمی‌شوند، یکی از این دو گروه زنا... ادامه »
08
کارگاه آموزشی آسیب های فضای مجازی در سرایان
چکیده: کارگاه آموزشی آسیب های فضای مجازی در سرایان به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرایان، کارگاه آموزشی آسیب های فضای مجازی با سخنرانی حجت‌الاسلام نجمی پور و باحضور طلاب خواهر وبرادر در سال اجتماعات این اداره برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، دراین کارگاه آموزشی حجت‌الاسلام نجمی پور با توجه به فراگیر ... ادامه »
02
فرزندان روزهای خاکستری
چکیده: به هر دلیلی که جدا شده اید ،بعد از طلاق شما و همسرتان باید کمک کنید که فرزندانتان با شرایط جدید به بهترین وجه کنار بیایند و حتی در این شرایط هم خانواده ای موفق داشته باشید. وقتی بچه ها یکی از والدین خود را بر اثر طلاق از دست می دهند و یا وقتی پدر و مادرشان با فرد جدیدی ازدواج می کند مشکلات و مسایلی برایشان پیش می آید . بچه ها در هر شرایطی بچه ا... ادامه »
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.