(آرشیو ماه خرداد 1396)

31
وحدت باید از شعار خارج شود/اختلاف سبب ذلت مسلمان
چکیده: حجت الاسلام احمد رضایی سه شنبه شب در گردهمایی علمای اهل سنت و شیعه استان اظهار داشت: امروز جهان اسلام را در یک موقعیت بسیار حساسی شاهد هستیم و هر چه که این حساسیت ها بیشتر شده تکلیف علمای اهل سنت و شیعه به عنوان کسانی که جامعه اسلامی بیشترین اعتماد را به آن ها دارند بیشتر می کند. وی با تأکید بر اینکه در این شرایط حساس باید خیلی مراقب باشیم... ادامه »
31
امام جمعه اسدیه: زخمی عمیق تر از مسجد الاقصی و فلسطین در جهان اسلام نیست
چکیده: حجت الاسلام علیرضا حسینی سه شنبه شب در گردهمایی علمای اهل سنت و شیعه استان با اشاره به اقدام سپاه در حمله موشکی به داعش اظهار داشت: نیروهای امنیتی سپاه با این اقدام انتقام خون عزیزان ما را از نیروهای تروریسم و تکفیری گرفتند. وی، قرآن را پیوند مشترک بین شیعه و سنی عنوان کرد و گفت: طبق آیات قرآنی اصل مهمی که سعادت و آینده امن اسلام به آن گره... ادامه »
31
امام جمعه اهل سنت اسدیه: پاسخ سپاه به داعش مقتدرانه و بجا بود
چکیده: امام جمعه اهل سنت اسدیه با اشاره به حمله موشکی سپاه به مواضع داعش، گفت: پاسخ جانانه و مقتدرانه سپاه در انتقام از کسانی که برای جامعه اسلامی ناامنی ایجاد می کنند بسیار بجا بود. مولوی سید احمد عبداللهی سه شنبه شب در گردهمایی علمای اهل سنت و شیعه استان اظهار داشت: وقتی در لحظات افطار و سحر به طاعات و عبادت مشغول هستیم فراموش نکنیم که هزاران م... ادامه »
31
فعالیت 20 خانه قرآن روستایی در شوسف
چکیده: مسئول نمایندگی تبلیغات اسلامی شوسف، با اشاره به رشد و گسترش برنامه های قرآنی در سال96،از فعالیت 20 خانه قرآن روستایی در این منطقه خبر داد. حسن مودی، مسئول نمایندگی تبلیغات اسلامی شوسف، گفت: در راستای ترویج فرهنگ قرآنی، از ابتدای سال جاری تاکنون، برنامه های متنوع قرآنی در بخش شوسف برگزار شده است. وی اظهار داشت: برگزاری کلاس های روخوانی، روانخوان... ادامه »
31
برگزاری طرح قرآنی 1451 در دو خانه قرآنی شوسف
چکیده: طرح قرآنی 1451 در 2 خانه قرآن روستایی بخش شوسف برگزارمی شود. حسن مودی، مسئول نمایندگی تبلیغات اسلامی شوسف با اعلام این خبر گفت: طرح قرآنی 1451 در 2 خانه قرآن روستایی این بخش برگزارمی شود. وی در ادامه افزود: سوره‌ محوری ماه مبارک رمضان، سوره‌ «ملک» است که برای تعداد سوره‌ها با تعداد روزهای ماه مبارک انتخاب شده است و سو... ادامه »
31
برگزاری مراسم شبهای قدر در 51 مسجد خوسف
چکیده: مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خوسف ازبرگزاری آئین معنوی باشکوه شبهای قدر در 51 مسجد این شهرستان خبر داد. حجت‌الاسلام هادی نبئی، مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خوسف با اعلام این خبر اظهار داشت: با حضور 51 نفر از روحانیون اعزامی مراسم شبهای پرخیر و برکت شبهای قدر در مساجد شهر و روستاهای این شهرستان با حضور باشکوه مردم برگزار شد. و... ادامه »
31
فعالیت 500 جلسه قرآن در ماه مبارک رمضان در شهرستان قاین
چکیده: مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین از فعالیت بیش از 500 جلسه قرآنی در ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد. حجت‌الاسلام احمد علیپور، مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین از فعالیت بیش از 500 جلسه قرآنی در ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد. وی اظهارداشت: 14خانه و 5 موسسه قرآنی در زمینه فعالیت های قرآنی در ماه مبارک رمضان در س... ادامه »
31
شواهد روایی نصب الهی امام در مباحث مورد اتفاق امامیه
چکیده: متأسفانه مسأله امامت پس ازپیامبر صلی الله علیه وآله وسلم مورد اختلافات زیادی واقع شد این اختلافات، بیشتر ،از انكار نصب الهی امام و تحریف در مفهوم امامت نشأت می گرفت ، نگاه شیعه در نصب الهی امام این است که جایز نیست امر خلافت را در اختیار افراد امت یا افرادی از مردم که اهل حل و عقد هستند واگذار نمود .  فصلنامه امامت پژوهی در مقاله ای با موض... ادامه »
31
شما هم دیجیتالی شده‌اید؟!
چکیده: طبق الگوی جدید روابط با واسطه ابزارهای رسانه‌ای و رایانه‌ای، فرد نه تنها با نزدیكان و آشنایان بلكه با هر كس در هر گوشهٔ جهان، امكان مبادله پیام و مراوده دارد. در زبان انگلیسی این E تعبیری رواج یافته است كه می گویند «اِ (منظور الكترونیك) برای همه چیز» . این عبارت كنایه از فرآیندی است كه جامعه‌شناسان از آن به «دیجیتا... ادامه »
31
6 شاخصه بلوغ در یک کاندیدای ازدواج
چکیده: بسیاری از دختران و پسران صرف رسیدن به بلوغ جنسی تصور می‌کنند که می‌توانند شریک زندگی خود را انتخاب کنند خصوصا اگراین رابطه توام با عشقی رمانتیک باشد بسیار فریبنده خواهد بود در حالی که... ازدواج مرحله مهمی از زندگی هر دختر و پسری است که آگاهی آنها از شرایط خاص آن، از امور مهم در این زمینه و مهمترین شرایط رشد همه جانبه فرد است . ازدو... ادامه »
31
اگر شیاطین در زنجیر شده اند، چرا برخی گناهان صورت می گیرد؟
چکیده: اى مردم! در این ماه، درهاى بهشت، بازند؛ پس، از پروردگارتان بخواهید که آنها را بر شما نبندد؛ و درهاى دوزخ، بسته اند؛ پس ، از پروردگارتان بخواهید که آنها را بر شما نگشاید؛ و شیطان ها در بندند؛ پس، از پروردگارتان بخواهید که آنها را بر شما مسلّط نسازد. (شیخ صدوق، عیون اخبار الرضا (علیه السلام)، ج۱، حدیث ۵۳)  عوامل گناه در ماه رمضان ماه م... ادامه »
31
مقدار مسافت شرعى چند كیلومتر است؟
چکیده: آیات عظام خامنه ‏اى، فاضل، صافى و نورى: مسافت شرعى تقریباً 22.5 کیلومتر است.  آیات عظام ، سیستانى و وحید: مسافت شرعى تقریباً 22 کیلومتر است. آیت اللَّه مکارم: مسافت شرعى تقریباً 21.5 کیلومتر است. منبع:  توضیح المسائل مراجع، م 1272؛ به نقل از کانال تلگرام نشر احکام
31
بهره مندی ۱۳۰۰نفر از خدمات مراکز بازتوانی اعتیاد خراسان جنوبی
چکیده: علی عرب‌نژاد مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی اظهار داشت: از ابتدای امسال به بیش از یک هزار و 300 نفر در مراکز درمان بازتوانی اعتیاد در خراسان جنوبی خدمت ارائه شده است. وی افزود: سال گذشته بیش از 6 هزار نفر از مراکز درمان و بازتوانی اعتیاد در خراسان جنوبی خدمات دریافت کردند. مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: اشتغال  یکی از دغدغه‌ه... ادامه »
30
رقص عبادی صوفیه در ماه مبارک رمضان
چکیده: یکی از انحرافات فکری و تعارضات عقیدتی صوفیان عارف نما با اسلام ناب محمدی (ص)، پیروی بدون قید و شرط از قطب فرقه است. به گزارش فرقه نیوز؛ یکی از انحرافات فکری و تعارضات عقیدتی صوفیان عارف نما با اسلام ناب محمدی، پیروی بدون قید و شرط از قطب فرقه است. این موضوع باعث شده است مریدان فرقه قول و دستور العمل مراد خویش را در ردیف کلام معصوم بدانند ... ادامه »
29
دخترانی که نباید ازدواج کنند! +تصاویر
چکیده: حکومت کره شمالی که به فرامین عجیب و غریب در جهان شناخته شده است در دستورالعملی تازه دختران جوان و زیبا را به عنوان پلیس راهنمایی و رانندگی این کشور به استخدام خود درمی‌آورد. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فرادید، روزنامه دیلی میل با انتشار این خبر مدعی شد مقامات کره شمالی از دخترانی جوان و زیبا برای بخش راهنمایی و رانندگی استفاده می کند. ... ادامه »
29
کاهش آسیب های اجتماعی از برکات ماه رمضان است
چکیده: سرپرست تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: کاهش میزان جرایم و آسیب های اجتماعی از برکات ماه مبارک رمضان است. به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد رضایی ظهر یکشنبه در شورای فرهنگی مبارزه با مواد مخدر بیان کرد: ماه رمضان یکی از ماه های پرفضیلت است. وی ادامه داد: زیباترین تعبیر از این ماه، همانی است که پیامبر (ص) فرمود: این ماهی است که در آن، ... ادامه »
29
یونیورسالیست فرقه ای ضد تثلیث
چکیده: رشد منفی تثلیث گرایی در آمریکا  جدیدترین آمارها حاکی از آن است که بیشترین رشد کلیسای مسیحی مربوط به فرقه ی یکتاپرست « شاهدان یهوه » است . بر اساس جدیدترین گزارش های منتشر شده درباره رشد کلیساها در امریکا مشاهده شده است که کلیسا شاهدان یهوه از بیشترین رشد برخوردار بوده است که این رشد به آن معنا است که آموزه های قدیمی کلیسائی در ... ادامه »
29
لزوم شناخت فضای مجازی توسط مبلغان
چکیده: مسئول نهاد نمایندگی مقام ولی‌فقیه در دانشگاه پیام نور خراسان‌جنوبی گفت: باید در فضای مجازی، برای شکل دادن به مطالب ارائه شده و تبلیغ دین، از شیوه‌ای هنری بهره برد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام جواد اکبری ‌مطلق، مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه پیام نور بیرجند گفت: زمانی که... ادامه »
29
فعالیت 24 مرکز قرآنی تبلیغات اسلامی زیرکوه در رمضان
چکیده: رابط قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زیرکوه از فعالیت 24 موسسه و خانه قرآنی وابسته به این اداره در ماه مبارک رمضان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی؛ محمد وحیدی نژاد، قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زیرکوه از فعالیت 24 موسسه و خانه قرآنی وابسته به این اداره در ماه مبارک رمضان امسال خبر داد. وحیدی ن... ادامه »
29
شب قدر در 100 محفل مذهبی بشرویه
چکیده: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه از برگزاری مراسم عزاداری و احیای دومین شب از لیالی قدر در 100 مسجد، حسینیه و محفل مذهبی و قرآنی این شهرستان خبر داد. حجت‌الاسلام رضا بهشتی فر، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه از برگزاری مراسم عزاداری و احیای دومین شب از لیالی قدر در مساجد، حسینیه ها، محافل مذهبی و قرآنی این شهرستان خبر داد. ... ادامه »
صفحه 1 از 6اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  بعدي   آخرين   
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.