(آرشیو ماه اردیبهشت 1392)

30
برگزاري کلاس آموزش روخواني و روانخواني در روستاي آسفيچ درميان
چکیده: کارشناس قرآني اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان از برگزاري يک دوره کلاس آموزشي روخواني و روانخواني صوت و لحن و تجويد در روستاي آسفيچ خبر داد. به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام هادي عبدالهي چک کارشناس قرآني اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان با اعلام اين خبر گفت: يک دوره کلاس هاي آموزشي مهارت هاي مختلف روخوان... ادامه »
29
مراسم عزاداري شهادت امام هادي(ع) در روستاي کوشکک درميان برگزار شد
چکیده: رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان از برگزاري مراسم عزاداري و سوگواري امام هادي(ع در مسجد جامع روستاي کوشکک از توابع شهرستان درميان خبر داد. به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام محمدهادي نودهي رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان با اعلام اين خبر گفت: همزمان با سراسر کشور مراسم عزاداري و سوگواري امام هاد... ادامه »
29
مراسم عزاداري شهادت امام هادي(ع) در روستاي تشوند درميان
چکیده: رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان از برگزاري مراسم عزاداري و سوگواري شهادت امام هادي(ع) در روستاي تشوند از توابع شهرستان درميان خبر داد. به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام محمدهادي نودهي رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان با اعلام اين خبر گفت: به همت اداره تبليغات اسلامي مراسم عزاداري و سوگواري امام... ادامه »
29
برگزاري کلاس آموزشي روخواني و روانخواني در روستاي گسک درميان
چکیده: کارشناس قرآني اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان از برگزاري يک دوره کلاس آموزشي روخواني و روانخواني صوت و لحن و تجويد در روستاي گسک از توابع شهرستان درميان خبر داد. به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام هادي عبدالهي چک کارشناس قرآني اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان با اعلام اين خبر گفت: يک دوره کلاس آموزشي مهار... ادامه »
28
کارگاه آموزش تربيت خانواده در روستاي دره عباس درميان برگزار شد
چکیده: رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان از برگزاري کارگاه آموزش تربيت خانواده ويژه بانوان در روستاي دره عباس از توابع شهرستان درميان خبر داد. به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام محمدهادي نودهي رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان با اعلام اين خبر گفت: کارگاه آموزش تربيت خانواده ويژه بانوان با حضور پرشور بانو... ادامه »
28
مراسم عزاداري شهادت امام هادي(ع) در شهر اسديه برگزار شد
چکیده: رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان از برگزاري مراسم محوري عزاداري و سوگواري شهادت امام هادي(ع) در مسجد محمد رسول الله(ص) شهر اسديه خبر داد. به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام محمدهادي نودهي رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان با اعلام اين خبر گفت: همزمان با سراسر کشور مراسم عزاداري و سوگواري امام هادي... ادامه »
28
کارگاه آموزش تربيت خانواده ويژه بانوان در روستاي آسفيچ برگزار شد
چکیده: رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان از برگزاري کارگاه آموزش تربيت خانواده ويژه بانوان در روستاي آسفيچ از توابع شهرستان درميان خبر داد. به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام محمدهادي نودهي رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان با اعلام اين خبر گفت: کارگاه آموزش تربيت خانواده ويژه بانوان با حضور پرشور بانوان ... ادامه »
28
مسلمان شدن دختر ژاپنی
چکیده: خانم «آکی کو کروکاوا» دانشجوی ژاپنی بعد از انجام تحقیقات لازم سرانجام در تاریخ 92/1/24 در حضور حضرت آیت الله موسوی اردبیلی، از مراجع تقلید قم، با ذکر مبارک شهادتین به دین اسلام مشرف شد و رسماً مذهب شیعه جعفری را به عنوان مذهب خود انتخاب نمود. وی ضمن اظهار مسرّت از تشرّف خود به اسلام، از حضرت آیت الله موسوی اردبیلی بخاطر وقتی که دراخت... ادامه »
28
قرآن‌هایی که در مکه و مدینه مفت تقسیم می‌شود!
چکیده: به گزارش خبرنگار مهر، در مجتمع و چاپخانه قرآن کریم ملک فهد سالانه بیش از 2 میلیون و 600 هزار جلد قران کریم منتشر و در سراسر جهان توزیع می‌شود و بخشی از آن نیز در ایام حج تمتع به حجاجی که برای انجام مناسک به مکه و مدینه می‌آیند هدیه داده می‌شود. در مسجد النبی و مسجد الحرام تنها یک نمونه از قرآن می‌توان مشاهده کرد و آن هم قرآن عث... ادامه »
28
نقش یهود در تغییر کانون حیات اقتصادی
چکیده: یکی از مهم ترین حقایق در مورد رشد حیات اقتصادی مدرن، تغییر کانون فعالیت های اقتصادی از کشورهای جنوبی اروپا یعنی ایتالیا، اسپانیا و پرتغال، که افزون بر آنها باید بخش هایی از ایالات جنوبی آلمان را هم در نظر گرفت، به سوی کشورهای شمال غرب اروپا بود که شامل هلند، فرانسه، انگلیس و ایالات شمالی آلمان می شود. رخ داد دوران ساز در این فرآیند، رشد ناگهانی هلن... ادامه »
28
بازخوانی هشدارهای امام راحل و مقام معظم رهبری درباره شورای نگهبان
چکیده: قوه مقننه در جمهوری اسلامی ایران از دو رکن «مجلس شورای اسلامی» و «شورای نگهبان» تشکیل شده است؛ اهمیت رکن دوم به حدی است که رکن اول (مجلس شورای اسلامی) بدون آن اعتبار قانونی نخواهد داشت. در قانون اساسی این نهاد تاثیرگذار وظیفه نظارت بر تدوین قوانین در مجلس شورای اسلامی و همچنین نظارت بر کلیه انتخابات کشور را دارد. این شورا م... ادامه »
28
آزمایش لوشر؛ بیانگر نسبت رنگ ها با روان انسانها
چکیده: رنگ ها با روان انسانها چه نسبتی دارند؟ ترجیح دادن رنگی به رنگ دیگر، به موقعیت های زمانی بستگی دارد. اگر انتخاب ما یک لباس مهمانی یا کاغذ دیواری برای سالن نشیمن و یا نقاشی قفسه بندی های آشپزخانه باشد، رنگ انتخاب شده ما نه فقط تابع نیازهای روحی و جسمی ما است، بلکه باید زیبائی مسئله را هم در نظر گرفت که آیا فلان لباس به فلان رنگ و یا فلان بدن مناسب ا... ادامه »
28
نظریات اجتماعی سیاسی در نهج البلاغه
چکیده: دانشمندان و متفکران مسلمان به ویژه آن ها که نحله تشیع را انتخاب کرده اند، به مانند فارابی و خواجه نصیر طوسی همواره به نوعی از دیدگاه ها و نظریات اجتماعی و سیاسی امام علی(ع) تحت تأثیر قرار گرفته و احیاناً از نظرات ایشان، اقتباس کرده اند. لذا جا دارد که ما به طور مستقل دیدگاه های اجتماعی و سیاسی امیرالمؤمنین را بررسی کنیم و نظارت سیاسی او را که در... ادامه »
27
کارگاه آموزش احکام خانواده ويژه بانوان در روستاي منند درميان برگزار شد
چکیده: رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان از برگزاري کارگاه آموزش احکام خانواده ويژه بانوان در روستاي منند از توابع شهرستان درميان خبر داد. به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام محمدهادي نودهي رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان با اعلام اين خبر گفت: کارگاه آموزش احکام خانواده ويژه بانوان با حضور پرشور بانوان ر... ادامه »
26
فتواي وهابي که راه فراری برای رفتارهاي غير اخلاقي شد
چکیده: بر اساس گزارش هاي منتشر شده در کشورهاي عربي به ويژه کشورهاي خليج [فارس]، تاکنون چندين مورد افراد در حالت هاي نامناسب و غير اخلاقي بازداشت شده اند اما بلافاصله پس از بازداشت شدن، با بيان کردن اين فتوا ادعا کرده اند که به همديگر محرم هستند. به گزارش شيعه آنلاين، سال گذشته شيخ «عبدالمحسن العبيکان» از سرشناس ترين مفتي هاي وهابي در عربس... ادامه »
26
مناظره‌ کاندیداهای ریاست جمهوری حتماً زنده است
چکیده: رئیس سازمان صداوسیما تاکید کرد در صورت برگزاری مناظره‌ها بین کاندیدا‌های انتخابات ریاست جمهوری، این مناظرات حتماً زنده خواهد بود و غیر زنده نیست. به گزارش فارس، سید عزت‌الله ضرغامی در حاشیه هیات دولت و در جمع خبرنگاران گفت : ان‌شاالله بعد از اینکه شورای نگهبان نظر نهایی خود را در ارتباط با تایید کاندیدا‌ها اعلام کرد، صدا... ادامه »
26
عجیب ترین فتوای وهابی: کولر برای زن حرام است!
چکیده: یکی از علمای سلفی وهابی عربستان با صدور فتوایی، روشن کردن کولر در غیاب شوهر را برای زن حرام کرد. به گزارش العالم، علمای وهابی در چند سال اخیر، علاوه بر فتوای تحریم گروه های مختلف و مذاهب مخالفشان، اقدام به صدور فتواهای مضحکی کرده اند، که با هیچ منطقی قابل تفسیر نیست. در آخرین نمونه از این گونه فتواها، یکی از سلفی های وهابی که بر روی صفحه تو... ادامه »
26
نامه سرگشاده آیت الله اراکی به قرضاوی/ به گذشته وحدت گرا و تقریبی خود برگردید
چکیده: آیت الله اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در نامه ای سرگشاده به یوسف قرضاوی خواستار بازگشت وی به گذشته تقریبی و وحدت‌گرای خود شد و تاکید کرد: مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی آمادگی دارد با همکاری شما و علمای اسلامی در حل بحران‌ها و مشکلات جهان اسلام بکوشد. به گزارش راسخون به نقل از مهر، آیت الله محسن اراکی دبیرکل مجمع جهانی... ادامه »
25
کارگاه آموزش تربيت خانواده ويژه بانوان در شهر قهستان برگزار شد
چکیده: رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان از برگزاري کارگاه آموزش تربيت خانواده ويژه بانوان در شهر قهستان از توابع شهرستان درميان خبر داد. به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت الاسلام محمدهادي نودهي رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان درميان با اعلام اين خبر گفت: کارگاه آموزش تربيت خانواده ويژه بانوان با حضور پرشور بانوان رو... ادامه »
25
بایسته‌های رئیس جمهور مطلوب دهه پیشرفت و عدالت
چکیده: قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از لحاظ مبانی نظری و فرایند تصویب از جایگاه ویژه ای برخوردار است و به همین دلیل همواره مورد توجه علما و حقوق دانان و پژوهش گران بوده است، چرا که در این قانون سعی شده است به همه مقولات جامع و مانع نگاه شود. در خصوص ویژگی های رئیس جمهور نیز این موضوع مستثنی نیست. اصل 115 قانون اساسی تصریح می کند : (( رئیس جمهور باید ... ادامه »
صفحه 1 از 9اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  بعدي   آخرين   
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.