(آرشیو ماه اسفند 1395)

23
اتصال انسان به فضای مجازی تا سال۲۰۳۰
چکیده: مرتضی موسویان امروز در اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی آینده وب در افق ۱۴۰۴ کشور و نیز تا پایان سال ۲۰۳۰ در دنیا را تشریح کرد. وی با اشاره به اینکه وب ۱ از سال ۱۹۹۱ تا سال ۲۰۰۰ توسعه یافت، گفت: در این پلت فرم سرویس های یکطرفه ای مانند ایمیل رایج شد و کاربران از طریق متن و در چت روم ها اطلاعات را تبادل می کردند، اما با روی کار آمدن وب ۲ ارسال حجم قابل... ادامه »
18
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی
چکیده: طی مراسمی با حضور معاون امور مجلس و استان ها و معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی «حجت الاسلام احمد رضایی» به عنوان سرپرست تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی معرفی شد. به گزارش خبرنگار مهر، صبح دوشنبه مراسم تودیع و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با حضور معاون امور مجلس و استان ها سازمان تبلیغات اسلامی، معاون... ادامه »
11
گفتمان دینی احکام بازار و آسیب های اجتماعی در زیرکوه
چکیده: گفتمان دینی با موضوعات احکام بازار وآسیبهای اجتماعی در اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه گفتمان دینی با موضوعات احکام بازار وآسیبهای اجتماعی در اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی،این جلسه گفتمان دینی با حضور حجت‌الاسلام ابوالفضل صادقی خواه، مسئول گفتمان های دینی و کارشناس امور مساجد ا... ادامه »
03
ده (10) شباهت گناه و اعتیاد
چکیده: هیچ کس (به شرط برخورداری از عقل سالم) مصرف مواد مخدر را تأیید نمی کند. همه پدران و مادران صرف نظر از ایدئولوژی و اعتقادات دینی، فرهنگی و اجتماعی با آلوده شدن فرزندان خود به مصرف مخدرهای خانمان سوز مخالفند. معتاد شدن هر یک از جوانان ما به مواد مخدر به معنای آوار شدن همه غم ها و ناکامی ها و تلخ کامی های زندگی بر سر و روی اعضای خانواده است. کم نیستند... ادامه »
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.