(آرشیو ماه بهمن 1395)

28
نقش محوری مساجد در کاهش آسیب ها
چکیده: مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بر افزایش مودت در خانواده ها تاکید کرد و گفت: مساجد و هیئت های مذهبی نقشی مهم و محوری در کاهش آسیب های اجتماعی دارند. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام کاظم لطفیان در جمع روانشناسان و مددکاران اجتماعی دانشگاه پیام نور استان اظهار کرد: همواره یکی از کارهای بزرگ برگزیدگ... ادامه »
27
مبارزه با سرقت و قاچاق کالا و ارز از اولویت‌های مهم پلیس آگاهی
چکیده: جانشین پلیس آگاهی ناجا بیان کرد: مبارزه با سرقت و نیز قاچاق کالا و ارز از اولویت‌های مهم پلیس آگاهی است که باید در این راستا تلاش مضاعف داشته باشیم. وی با بیان اینکه برنامه‌های ما براساس اهداف پیش رو تنظیم شده است، افزود: مبارزه با قاچاق کالا و ارز، جرائم اقتصادی، مفاسد اجتماعی و سرقت و نیز ارتقاء آموزش کارکنان از اولویت‌های مه... ادامه »
12
سن بیشترین زنان معتاد؛20 تا 36 سال
چکیده: مشاور دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر در امور زنان و خانواده گفت: 62 درصد از معتادان زن، زنان متاهل هستند و 83 درصد زنان معتاد، قبل از استفاده از مواد مخدر از قلیان یا سیگار استفاده می‌کردند. زهرا بنیانیان با تشریح فعالیت‌های این ستاد در کاهش اعتیاد زنان، به آمار 9.3 درصدی اعتیاد زنان، بالا بودن جرائم مرتبط با مواد مخدر در میان زنان و پ... ادامه »
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.