(آرشیو ماه فروردین 1396)

27
چکیده: اطلاعات دریافت شده که جنبه شخصی داشته باشند و یا کاربر با نمایش عمومی آن موافق نباشد به هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نشده و در معرض نمایش عموم قرار نمی گیرد . در بخش پيوندها و سازمان‌هاي وابسته كه متعلق به سازمان‌ها و شركت‌هاي ديگر هستند، اين وب سايت‌ها قوانين مختص خودشان را دارند. اين پورتال و همه محتواي آن بر مبناي قوانين كشور... ادامه »
26
تبرکی عجیب در فرقه صوفیه ملاسلطان بیچاره
چکیده:  در فرقه صوفیه ملاسلطان بیچاره تبرک‌ های متفاوتی وجود دارد و هر یک از بزرگان این فرقه به طبع فراخور حال خود، مریدان خود را متبرک می‌کند. به گزارش خبرنگار فرقه نیوز از شیراز، ماذون شهرستان فسا امور مثبت ماوراء طبیعه خود را از طریق سیگار به مریدان خود انتقال می‌دهد....!   شهرت جناب ستوده ماذون شهرستان فسا به دخانیات و ان... ادامه »
20
۵۵ درصد معتادان شاغلند
چکیده: ۵۵ درصد معتادان شاغل هستند. اعتیاد به عنوان معضلی که از نظر بیش از ۹۰ درصد خانواده‌های ایرانی اصلی‌ترین آسیب اجتماعی کشور است، به رغم تلاش‌هایی که در راستای کنترل و کاهش آن صورت گرفته، همچنان سالانه افراد زیادی را به دام می‌اندازد. برخی باور‌های نادرست در سال‌های اخیر باعث شده برنامه‌ریزی‌های مناسبی در حوزه ... ادامه »
03
بیشترین جرایم درمناطق حاشیه نشین
چکیده: معاون اجتماعی دادگستری کل استان البرز گفت: بیشتر جرایم خشن مثل زورگیری، ضرب و جرح و اعتیاد در مناطق حاشیه نشین شهرهای رخ می دهد. مهدی جوهری: حاشیه نشینی ناشی از 2 علت است ، نخست حوادث قهری مثل جنگ، خشکسالی و جدیدا ریزگردها است که باعث مهاجرت مردم جنوب و غرب کشور و استان های دیگر شده است. وی گفت: علت دوم این مهاجرت ها سوء مدیریت ها بوده که بای... ادامه »
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.